Strona główna   /   Produkty   /   BRAMY PRZEMYSŁOWE

BRAMY PRZEMYSŁOWE

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie nietypowych systemów bramowych. Zespół inżynierów SOLID specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji wysokiej klasy bram dla przemysłu. Konstruujemy bramy łamane, składane, przesuwne, automatyczne i inne. Nasz nowoczesny zakład produkcyjny znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim, natomiast dotychczasowe realizacje można spotkać zarówno w większych miastach jak np. Warszawa, jak i mniejszych miejscowościach. Zaopatrujemy w solidne bramy przemysłowe m.in. lotniska, obiekty wojskowe, instytucje publiczne oraz przedsiębiorstwa.

brama teleskopowa, bramy teleskopowe, bramy przemysłowe, bramy dla przemysłu, bramy przemysłowe ostrów wielkopolski, bramy przemysłowe ostrow wlkpBramy teleskopowe
Brama teleskopowa to połączenie bramy przesuwnej i skrzydłowej. Jej główną zaletą jest osiągnięcie maksymalnego światła wjazdu przy zajęciu minimalnej przestrzeni wzdłuż ogrodzenia.
Zobacz produkt
brama łamana, bramy łamane, brama składana, bramy składane, bramy bifolding, brama składana producentBramy składane
Brama składana szybko otwierana łączy w sobie cechy szlabanu i bramy skrzydłowej. Brama składana jest przeznaczona do miejsc o małych przestrzeniach, gdzie należy zapewnić maksymalne światło wjazdu
Zobacz produkt
bramy przemysłowe, bramy dla przemysłu, automatyczne bramy, automatyczne bramy przemysłowe, bramy automatyczne Bramy przesuwne
Automatyczne bramy przesuwne
Zobacz produkt

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.