Strona główna   /   Produkty   /   OGRODZENIA /Nowoczesne ogrodzenie poziome producent Ostrów Wielkopolski

OGRODZENIA

Ogrodzenie poziome no1

Nowoczesne ogrodzenie poziome, model no1

Panel ogrodzeniowy z poziomymi kształtownikami to gustowne i solidne ogrodzenie. Poziome ułożenia kształtowników nadają ogrodzeniu nowoczesny wygląd. 

Ogrodzenie piękne prezentuje się i pasuje do otoczenia firm, biur, instytucji i ogrodów prywatnych.

Zabezpieczenie antykorozyjne:

- ocynkowane ogniowo

- pomalowane na dowolny kolor RAL

Wypełnienie: 20x20 mm

Rozstaw palisady: 30 mm

Malujemy na dowolny kolor z palety RAL, przykładowe:

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.