Strona główna   /   Produkty   /   SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ /Kolczatka parkingowa ze szlabanem, szlaban z kolczatką to system wjazdu na parking

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Kolczatka parkingowa ze szlabanem

Parkingowa kolczatka zintegrowana ze szlabanem stanowi najlepszą ochronę przed wjazdem.

Główne zalety:

  • Maksymalna ochrona przeciw korozji – galwanizacja + malowanie RAL
  • System manualny, pozwalający na otwarcie blokady w przypadku braku prądu
  • System sterowania zamontowany w szafie odpornej na warunki atmosferyczne w kategorii IP65
  • Prosta i szybka instalacja

Dodatkowe opcje:

  • Dodatkowe światło sygnalizacyjne bezpieczne wejście na platformę
  • System czytnika kart
  • Pętla indukcyjna

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.