Strona główna   /   Produkty   /   OGRODZENIA /Ogrodzenie łańcuchowe producent Ostrów Wielkopolski

OGRODZENIA

Ogrodzenie łańuchowe

Słupki ogrodzeniowe solidnie zabezpieczone przed korozją poprzez galwanizację wykonywaną w stanradzie ISO EN 1461 oraz najwyższej jakości mocny łańcuch również poddany galwanizacji tworzą ogrodzenie łańcuchowe, które może być indywidualne dopasowane wielkością, szerokością, kolorem do wymagań klienta. 

Dostępne słupki:

- okrągłe

- kwadratowe

Miejsce mocowania łańcucha - dobierane do potrzeb klienta.

Łańcuchy możemy dostarczyć w następujących standardach:

∙ DIN 5685 A/C
∙ DIN 766, DIN 763
∙ PN-75/M-84540
∙ PN-75/M-84543

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.