Strona główna   /   Produkty   /   BRAMY PRZESUWNE

BRAMY PRZESUWNE

Dzięki działalności zarówno w mniejszych miastach, w tym np. w Ostrowie Wielkopolskim, jak i większych metropoliach – jaką niewątpliwie jest Warszawa, doskonale poznaliśmy różnorodne gusta Klientów. Lata doświadczeń robią swoje – doskonale wiemy, co zrobić, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.

Zdajemy sobie sprawę, że wśród konkurencji znajdziesz tańsze bramy przesuwne, ale na pewno nie będą one ani lepsze, ani bezpieczniejsze. Produkujemy zarówno solidne bramy przesuwne dla przemysłu, jak i do zastosowań prywatnych. Transportujemy je na palecie, która na miejsce dociera ze sprzętem gotowym do zamontowania.

Najwyższa jakość w Polsce! Wybierz produkcję bram pod wymiar Klienta, a także montaż na terenie całego kraju, w tym m.in. w Ostrowie Wielkopolskim czy Warszawie.

brama przesuwna, brama samonośna, brama profil, brama producent, producent bramBrama przesuwna - profil
Wypełniona profilem 25x25x1,5 dla przemysłu i do zastosowań prywatnych
Zobacz produkt
brama przesuwna, brama samonośna, brama panel 2d, brama przesuwna przemysłowa, producent bram, brama przesuwna panel 2dBrama przesuwna - panel 2D
Wypełniona panelem 2D, szyna o wymiarach 80x80x5 /120x100x5
Zobacz produkt
Bramy przesuwne, brama samonośna panel, brama przesuwna z panelem, brama samonośna na szynie, brama przesuwna na szynie, brama przesuwna przemysłowa, brama przesuwna na zamówienie, bramy przesuwne na wymiar Brama przesuwna - panel 3D
Brama samonośna wypełniona panelem 3D na szynie 80x80x5 / 120x100x5, zamek Locinox
Zobacz produkt
brama szybka instalacja, brama do szybkiej instalacji, brama na palecie, bramy na palecie, gotowe bramyBramy na palecie
Brama dostarczana na palecie jako gotowy produkt do szybkiej instalacji, transport TIRem lub HDS z rozładunkiem na wylewkę betonową
Zobacz produkt

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.