Strona główna   /   Produkty   /   BOKSY ŚMIETNIKOWE /Boksy śmietnikowe na zamówienie, kojec na śmietniki pod blokiem

BOKSY ŚMIETNIKOWE

Boks śmietnikowy - dach dwuspadowy

Produkujemy boksy śmietnikowe na zamówienie. Kojec może być zadaszony, co zabezpiecza śmietniki przed warunkami atmosferycznymi.

Nasze zaplecze maszynowe umożliwia nam wyprodukowanie boksów śmietnikowych na każdym wymiar i pod indywidualne potrzeby. Boks śmietnikowy mogą Państwo dowolnie skonfigurować.

Dostępne wymiary:

 

Wysokość (mm) Szerokość (mm) Głębokość (mm)
2070 2000
3000
4000
1500
2000
2500
3000
3500
4000
4500
5000
5500
6000

 

Opcje dachu:

  • Jednospadowy
  • Dwuspadowy
  • Bez dachu

 

Konstrukcja ocynkowana, może być również pomalowana technologią proszkową na dowolny kolor z palety RAL.

 

 

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.