Strona główna   /   Produkty   /   BOKSY ŚMIETNIKOWE

BOKSY ŚMIETNIKOWE

Projektujemy i produkujemy boksy śmietnikowe dostosowując je do indywidualnych potrzeb klienta. Każda wiata śmietnikowa jest ocynkowana, opcjonalnie może być pomalowana na dowolny kolor RAL. Produkujemy boksy śmietnikowe z dachem lub bez. Dostawa i montaż na terenie całego kraju. Gwarancja najwyższej jakości, solidna konstrukcja.

boksy śmietnikowe, wiaty śmietnikowe, zadaszenia śmietnikówBoks śmietnikowy - dach dwuspadowy
Furtka 2 m, dach dwuspadowy
Zobacz produkt
boksy śmietnikowe, wiaty śmietnikowe, zadaszenia śmietnikówBoks śmietnikowy - murek
Dach jednospadowy, furtka
Zobacz produkt
zadaszenie śmietnika, wiata śmietnikowa, wiata na śmietnikBoks śmietnikowy - dach jednospadowy
Dostępne wiaty dla 2, 4, 6, 8, 10 śmietników 1100 L, dach jednospadowy
Zobacz produkt

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.