Strona główna   /   O firmie

O firmie

Produkcja różnorodnych bram i furtek, ogrodzeń pod wymiar oraz systemów zabezpieczeń – dowiedz się więcej o naszej firmie

SOLID jest producentem wyspecjalizowanym w produkcji najwyższej jakości bram do domu i dla przemysłu, nowoczesnych ogrodzeń oraz systemów zabezpieczeńczy kontroli dostępu. Zarówno wszystkie bramy – czy to automatyczne, dwuskrzydłowe bądź przesuwne pod wymiar, jak i ogrodzenia (metalowe, panelowe, przemysłowe itd.) są projektowane zgodnie z najwyższymi systemami jakości obowiązującymi w Europie. Nasze bramy nie generują reklamacji. Stale rozwijamy oferowane produkty, wprowadzając do ich specyfikacji najnowsze osiągnięcia techniczne. Każdego dnia zespół fachowców z firmy SOLID pracuje nad nowymi rozwiązaniami, które cieszą się zadowoleniem Klientów nie tylko z całej Polski, ale również ze świata.

 

Ogrodzenia systemowe, panele ogrodzeniowe, szlabany z kolczatką i wiele więcej – sprawdź nasz cały asortyment

Dzięki elastyczności produkcji każdy wytwór może być dopasowany do szczegółowych potrzeb wymaganych przez Klienta. Zanim konkretny artykuł sygnowany marką SOLID opuści linię produkcyjną, jest on testowany przez dedykowanych kontrolerów. “Jakość w każdym detalu” – to nie tylko slogan naszej firmy, ale wartość, którą wdrażamy w każdym przedsięwzięciu. Chcemy być utożsamiani z profesjonalizmem, solidnością oraz rzetelnością. Działamy między innymi na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, Poznania, Warszawy czy Wrocławia. Dostarczamy i montujemy bramy na terenie całego kraju.

Proces produkcji pod wymiar i potrzeby klienta

  • Kontrola i akceptacja rysunków technicznych przez członków zespołu SOLID
  • Przygotowanie rysunków CAD i wysłanie ich do akceptacji klienta
  • Pozytywna akceptacja rozpoczyna proces produkcji
  • Przed procesem ochrony powierzchni, produkt jest wstępnie montowany i przechodzi procedurę testowania
  • Po udanych testach produkt jest poddawany procesowi ochrony powierzchni: ocynk ogniowy (ISO EN 1461) i malowanie proszkowe w systemie DUPLEX
  • Ponowny montaż i test jakości zgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa
  • Opracowanie systemu pakowania (większość produktów jest dostarczana kompletnie zmontowana w pozycji pionowej, która jest gotowa do podniesienia i wystarczy ją zakotwiczyć do podłoża)
  • Dostawa do klienta

 

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

 

company solid manufacturer

 

 

 

 

 

 

 

 

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.