Strona główna   /   Produkty   /   SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ /Szlaban antyterrorystyczny zabezpieczenie antyterrorystyczne wjazdu - producent SOLID

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Szlaban antyterrorystyczny

Szlaban antyterrorystyczny to maksymalna ochrona wjazdu przy minimalnej pracy naziemnej. To idealny system zabezpieczenia antyterrorystycznego na trudnym terenie.

 

Najczęściej montowany jest do zabezpieczenia lotnisk, firm, budynków rządowych i użyteczności publicznej. Idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie antyterrorystyczne przy dużej częstotliwości korzystania z wjazdu.

 

Główne zalety:

  • Maksymalna ochrona przeciw korozji – galwanizacja + malowanie RAL
  • System manualny, pozwalający na otwarcie blokady w przypadku braku prądu
  • System sterowania zamontowany w szafie odpornej na warunki atmosferyczne w kategorii IP65
  • Prosta i szybka instalacja
  • Wzmocnione ramię szlabanu

Dodatkowe opcje:

  • Dodatkowe światło sygnalizacyjne bezpieczne wejście na platformę
  • System czytnika kart
  • Pętla indukcyjna

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.