Strona główna   /   Produkty   /   FURTKI

FURTKI

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości furtek z następującymi rodzajami wypełnień:

  • profil 25x25,
  • panel 2D 656,
  • panel 2D 868,
  • panel 3D.

Dostępne rodzaje zamykania to: zamek elektryczny, zamek z elektrozaczepem, zamek w aluminiowej obudowie, zwykły zamek lub uszy na kłódkę. Proponowane furtki wykonujemy z wysokiej klasy materiałów w zakładzie produkcyjnym mieszczącym się w Ostrowie Wielkopolskim, dzięki czemu masz pewność, że będą Ci służyć przez lata. Oferujemy montaż na terenie całego kraju.

furtka profil, furtka od producenta, furtki profil, furtki z profila, furtki producent, furtka na wymiarFurtka profil
Wypełnienie z profila 25x25
Zobacz produkt
furtka 2d, furtki panel 2d, furtka z panelem płaskimFurtka z panela 2D
Wypełnienie z panela 2D 868 lub 2D 656
Zobacz produkt
furtka 3d, furtki panel 3d, furtka z panelem wypukłymFurtka z panela 3D
Wypełnienie z panela 3D
Zobacz produkt

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.