Strona główna   /   Produkty   /   OGRODZENIA /Poziome ogrodzenie od producenta, wystawka w mieście Ostrów Wielkopolski

OGRODZENIA

Ogrodzenie poziome no4

Nowoczesne ogrodzenie poziome, model no4

Nowoczesne ogrodzenie z poziomymi kształtownikami to stylowe i mocne ogrodzenie. Horyzontalne ułożenia kształtowników nadają ogrodzeniu nowoczesny wygląd. 

Idealnie kryje i świetnie wygląda.

Zabezpieczenie antykorozyjne:

- ocynkowane ogniowo

- pomalowane na dowolny kolor RAL

Wypełnienie: 100x20 mm

Rozstaw palisady: 30 mm

Malujemy na dowolny kolor z palety RAL, przykładowe:

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.