Strona główna   /   Produkty   /   SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ /Kolczatka parkingowa mechaniczna ocynkowana nawierzchniowa producent SOLID

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Kolczatka parkingowa

Parkingowa kolczatka zabezpiecza wjazd na parking. Kolczatka na parking może być zamontowana w połączeniu ze szlabanem automatycznym lub luzem jako kolczatka grawitacyjna. Gdy jest otwarta zęby kolczatki zwrócone są ku górze, podczas zamykania zęby powoli chowają się, w zamkniętej kolczatce zęby ukryte są wewnątrz konstrukcji umożliwiając pojazdom bezpieczny przejazd.

Kolczatka ma możliwość montażu by umożliwić przejazd tylko w jedną stronę. Po najechaniu na otwarte zęby kolczatki - chowają się one nie przebijając opony, jednak po najechaniu z drugiej strony – przejazd jest niemożliwy i powoduje przebicie opon.

Główne zalety:

  • Maksymalna ochrona przeciw korozji – galwanizacja + malowanie RAL
  • System manualny, pozwalający na otwarcie blokady w przypadku braku prądu
  • System sterowania zamontowany w szafie odpornej na warunki atmosferyczne w kategorii IP65
  • Prosta i szybka instalacja

Dodatkowe opcje:

  • Dodatkowe światło sygnalizacyjne bezpieczne wejście na platformę
  • System czytnika kart
  • Pętla indukcyjna

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.