Strona główna   /   Produkty   /   AUTOMATYKA /Napędy do bram Tousek SLIM

AUTOMATYKA

Napędy do bram skrzydłowych Tousek - seria SLIM

DANE TECHNICZNE:

 

MODEL

SLIM SLR

SLIM CLR

max. ciężar skrzydła 150 kg 15 kg
max. szer. skrzydła 2,5 m 3,0 m
wbudowane wył. krańcowe tak tak
prędkość posuwu 16 mm/min 13 mm/min
max. kąt otwarcia 120° 120°
cykle/dzień 20/dzień 20/dzień
wysuw 330 mm 330 mm
zasilanie silnika 12V 12V

 

 

     ATUTY:

 • Samohamowna śruba napędowa dla najwyższej stabilności
 • Wysokojakościowe materiały dla długowiecznej pracy
 • Zintegrowane wyłączniki krańcowe dla ułatwionego montażu
 • Komfortowe odryglowanie awaryjne
 • Inteligentna centralka Plug&Play dla najwyższego komfortu obsługi
 • Seryjny softstop (miękki stop) dla płynnego ruchu
 • Automatic Revers System ARS dla maksymalnego bezpieczeństwa

 

 

      SKŁAD ZESTAWU:

 • 1 x CENTRALKA
 • 2 x SIŁOWNIK SLIM
 • 1 x ODBIORNIK RS 868, 2-kanałowy, zintegrowany z anteną wewnętrzną
 • 2 x PILOT RS 868-2M, 2-kanałowy
 • 1 x FOTOKOMÓRKA LS41

 

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA

Seryjny softtop dla płynnego ruchu bramy

W kombinacji z centralką, napęd SLIM w obydwóch kierunkach zatrzymuje się ze zredukowaną prędkością. Oprócz harmonicznego ruchu bramy uzyskano w ten sposób ochronę kompleksowej mechaniki bramy i napędu.

Samohamowna śruba napędowa dla najwyższej stabilności

Poprzez samohamowne właściwości masywnej śruby napędowej ze stali szlachetnej znacznie wzrasta odporność przeciwko niedozwolonym próbom ręcznego otwarcia bramy. Elektrozamek na pozycji zamkniętej staje się zbędny.

Wysokojakościowe materiały dla długowiecznej pracy

Wszystkie materiały zastosowane w napędzie - jak aluminium lub stal nierdzewna zapewniają bezusterkową pracę przez wiele lat. .

Zintegrowane wyłączniki krańcowe dla ułatwionego montażu

Aby uniknąć stosowania odbojów w podłożu, które często stanowią niebezpieczeństwo potknięcia się, napęd SLIM dysponuje zintegrowanymi regulowanymi wyłącznikami krańcowymi zarówno dla pozycji otwarte jak i zamknięte.

Komfortowe odryglowanie awaryjne

Wszystkie napędy serii SLIM wyposażone są w odryglowanie awaryjne, które umożliwia przy braku zasilania ręczne otwieranie i zamykanie bramy. Specjalny stały pierścień na tłoku gwarantuje pewne przeniesienie siły napędowej oraz poprawną pozycję przy ponownym zaryglowaniu.

Intelligentna centralka Plug&Play dla najwyższego komfortu obsługi

Mikroporcesorowa centralka sterująca została zaprojektowana specjalnie dla napędu SLIM. Główny nacisk kładziemy przy naszych centralkach na dziecinnie łatwą jej obsługę.

Automatic Revers System ARS dla maksymalnego bezpieczeństwa

Za sprawą nowoczesnej technologii 12VDC możliwe stało się zastosowanie systemu ARS. W przypadku najechania bramy na przeszkodę, SLIM natychmiast samoczynnie zatrzymuje bramę i zmienia kierunek ruchu uwalniając przeszkodę.

 

Gallery

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.