Strona główna   /   Produkty   /   AUTOMATYKA /Listwy kontaktowe krawędziowe bezpieczeństwa do bram

AUTOMATYKA

LISTWY KONTAKTOWE - KRAWĘDZIOWE
  • Listwy krawędziowe to najskuteczniejsza ochrona przed zagrożeniem, jakie stwarza brama automatyczna dla ludzi oraz zwierząt.
  • Listwy chronią przed przyciśnięciem, wciągnięciem czy zgnieceniem. Listwy zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa bramy.

Oferujemy listwy krawędziowe Tousek w 4 grubościach dobieranych do bezwładności bramy, długości dobierane są indywidualnie do potrzeb klienta co do 1 mm.

Listwy nim opuszczą zakład produkcyjny są wielokrotnie testowane. Są proste w montażu.

 

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.