Strona główna   /   Produkty   /   AUTOMATYKA /Napędy do bram Tousek SWING X

AUTOMATYKA

Napędy do bram skrzydłowych Tousek - seria SWING X

DANE TECHNICZNE:

 

MODEL

SWING X3

SWING X3 LH

SWING X4

SWING X4 LH SWING X5 LH
max. ciężar skrzydła 500 kg 500 kg 500 kg 500 kg 500 kg
max. szer. skrzydła 3,0 m 3,0 m 4,0 m 4,5 m 5,0 m
prędkość posuwu 14,5 mm/min 14,5 mm/min 11 mm/min 11 mm/min 11 mm/min
max. kąt otwarcia 100° 120° 110° 120° 120°
cykle/intensywność 40 % 40 % 40 % 40 % 40 %
wysuw 320 mm 450 mm 320 mm 450 mm 450 mm
max. siła posuwu 4000 N 4000 N 5000 N 5000 N 6500 N

 

     ATUTY:

 • Masywna jednostka napędowa dla pewnego przełożenia siły
 • Samohamowna śruba napędowa dla najwyższej stabilności
 • Wysokojakościowe materiały dla długowiecznej pracy
 • Zintegrowane odbojniki dla ułatwionego montażu
 • Komfortowe odryglowanie awaryjne
 • Inteligentna centralka Plug&Play dla najwyższego komfortu obsługi
 • Seryjny softstop (miękki stop) dla płynnego ruchu
 • Automatic Revers System ARS dla maksymalnego bezpieczeństwa
 • Przemyślany koncept mocowań siłownika dla płynności ruchu

 

      SKŁAD ZESTAWU:

 • 1 x CENTRALKA
 • 2 x SIŁOWNIK SWING
 • 1 x ODBIORNIK RS 868, 2-kanałowy, zintegrowany z anteną wewnętrzną
 • 2 x PILOT RS 868-2M, 2-kanałowy
 • 1 x FOTOKOMÓRKA  LS41

 

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA

 

Masywna jednostka napędowa dla  pewnego przełożenia siły

Dla długowieczności napędu ulokowaliśmy przekładnię SWING X w odpornym na skręcanie korpusie aluminiowym. Poza tym przekładnia wykonana jest z hartowanej stali a jej najważniejszy element nawet z brązu. Dodatkowo potężny silnik 230VAC bez najmniejszego trudu dostarcza potrzebną ilość mocy nawet najcięższym szkrzydłom bramy.

Seryjny softtop dla płynnego ruchu bramy

W kombinacji z centralką ST61, napęd SWING X w obydwóch kierunkach zatrzymuje się ze zredukowaną prędkością. Oprócz harmonicznego ruchu bramy uzyskano w ten sposób ochronę kompleksowej mechaniki bramy i napędu.

Inteligentna centralka Plug&Play dla najwyższego komfortu obsługi

Napęd SWING X współpracuje ze specjalnie w tym celu zaprojektowaną mikroprocesorową centralką sterującą. Główny nacisk przy naszych centralkach kładziemy na dziecinnie łatwą jej obsługę.

Automatic Revers System ARS dla maksymalnego bezpieczeństwa

Za sprawą nowoczesnej technologii z sensorem obrotów możliwe stało się zastosowanie systemu ARS. W przypadku najechania bramy na przeszkodę, SWING X natychmiast samoczynnie zatrzymuje bramę i zmienia kierunek ruchu, uwalniając przeszkodę. Jest to najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Wysokojakościowe materiały dla długowiecznej pracy

Wszystkie materiały zastosowane w napędzie - jak aluminium, stal nierdzewna lub stal ocynkowana zapewniają bezusterkową pracę przez wiele lat. W przeciwieństwie do otwartych systemów hydraulicznych dostępnych na rynku, w napędzie SWING X odpadają uciążliwe prace związane z olejem.

Samohamowna śruba napędowa dla najwyższej stabilności

Nadzwyczaj masywna śruba napędowa (grubość pręta gwintowanego o ponad 30% większa od najgrubszych na rynku) w połączeniu z potężnych rozmiarów mufy napędowej wykonanej z brązu są gwarancją długiej i niezawodnej pracy.

Zintegrowane odbojniki dla łatwiejszego montażu i użytkowania

Aby uniknąć stosowania odbojów w podłożu, które często stanowią niebezpieczeństwo potknięcia się, napęd SWING X dysponuje zintegrowanymi regulowanymi odbojnikami zarówno dla pozycji otwarte jak i zamknięte.

Komfortowe odryglowanie awaryjne

Patentowa wkładka zabezpiecza dostęp do - tak ważnego w przypadku braku zasilania - odryglowania awaryjnego. Wkładka jest znormalizowana i wymienialna, tak aby można ją było zintegrować w system centralnego klucza.

 

Gallery

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.