Strona główna   /   Produkty   /   BOKSY ŚMIETNIKOWE /Boks śmietnikowy na zamówienie

BOKSY ŚMIETNIKOWE

Boks śmietnikowy - murek

Produkujemy kojce na śmietniki pod wymiar. Boks śmietnikowy może być zadaszony, co zabezpiecza śmietniki przed warunkami atmosferycznymi.

Produkujemy każdego typu boksy śmietnikowe, wymiar i kolorystyka dobierana jest do wymogów klienta.

Dostępne wymiary:

 

Wysokość (mm) Szerokość (mm) Głębokość (mm)
2070 2000
3000
4000
1500
2000
2500
3000
3500
4000
4500
5000
5500
6000

 

Opcje dachu:

  • Jednospadowy
  • Dwuspadowy
  • Bez dachu

 

Konstrukcja ocynkowana, może być również pomalowana technologią proszkową na dowolny kolor z palety RAL.

 

 

Gallery

Bramy oraz ogrodzenia przemysłowe, furtki i wiele więcej – SOLID

Wybór właściwej bramy bądź ogrodzenia to wbrew pozorom niezwykle trudne zadanie. Mnogość producentów, dostępnych modeli oraz specyfika produktu sprawia, że bez odpowiedniej wiedzy nie będziemy w stanie dokonać trafnego wyboru. By uniknąć tego rodzaju nieporozumień, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w sprzedaży bram, ogrodzeń oraz szlabanów przemysłowych.

Najwyższej klasy bramy automatyczne

W ofercie firmy SOLID znajdziesz między innymi bramy automatyczne, przesuwne, teleskopowe i skrzydłowe, a także różnego rodzaju ogrodzenia przemysłowe oraz furtki. Proponujemy również systemy zabezpieczeń w postaci szlabanów antyterrorystycznych, kolczatek parkingowych i blokad drogowych. Doświadczeni doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, jak też budżet, którym dysponujesz.

Odwiedź nasz showroom w Ostrowie Wielkopolskim

Przygotowaliśmy również profesjonalny showroom, w którym przyjrzysz się proponowanym produktom, co pozwoli Ci przekonać się o ich najwyższej jakości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon mieszczący się przy ulicy Lipowej 26 w Ostrowie Wielkopolskim i wybierz wyroby spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy.